Şartlar ve Koşullar
"NeXT Level on Acupuncture"

Bu web sitesi TAoA Akupunktur Akademisi tarafından işletilmektedir. Site genelinde “biz” ve “bizim” terimleri Akupunktur Akademisi'ni ve çalışanlarını ifade eder. Akupunktur Akademisi, burada belirtilen tüm şartları, koşulları, politikaları ve bildirimleri kabul etmeniz koşuluyla, bu sitede sunulan tüm bilgiler, araçlar ve hizmetler dahil olmak üzere bu web sitesini size, kullanıcıya sunmaktadır. Sitemizi ziyaret ederek ve/veya bizden bir şey satın alarak, "Hizmetimize" dahil olursunuz ve bu ek hüküm ve koşullar ve politikalar dahil olmak üzere aşağıdaki hüküm ve koşullara ("Hizmet Şartları", "Şartlar") bağlı kalmayı kabul etmektesiniz. Web sitemize veya ürünlerimize erişmeden veya bunları kullanmadan önce lütfen bu Hizmet Koşullarını dikkatlice okuyun. Sitenin veya ürünlerin herhangi bir bölümüne erişerek veya bunları kullanarak, bu Hizmet Koşullarına bağlı kalmayı kabul edersiniz. Bu sözleşmenin tüm şart ve koşullarını kabul etmiyorsanız, web sitesine erişemez veya herhangi bir hizmeti kullanamazsınız. Bu Hizmet Koşulları bir teklif olarak kabul edilirse, bu Hizmet Koşulları ile sınırlıdır. Mevcut mağazaya eklenen tüm yeni özellikler veya araçlar da Hizmet Koşullarına tabi olacaktır. Hizmet Şartları'nın en güncel sürümünü istediğiniz zaman bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Web sitemizde güncellemeler ve/veya değişiklikler yayınlayarak bu Hizmet Koşullarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Değişiklikler için bu sayfayı periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişikliğin yayınlanmasının ardından web sitesini kullanmaya devam etmeniz veya erişiminiz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.


Online Mağaza Şartları

Bu Hizmet Koşullarını kabul ederek, ikamet ettiğiniz il veya ilçede en az reşit yaşta olduğunuzu ve bize izin verdiğinizi beyan edersiniz. Ürünlerimizi herhangi bir yasa dışı veya yetkisiz amaç için kullanamazsınız veya Hizmetin kullanımında yargı alanınızdaki herhangi bir yasayı (telif hakkı yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ihlal edemezsiniz. Herhangi bir solucan veya virüs veya yıkıcı nitelikte herhangi bir kod iletmemelisiniz. Şartlardan herhangi birinin ihlali, Hizmetlerinizin derhal feshedilmesine neden olacaktır.


Genel Şartlar

Herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle herhangi birine hizmeti reddetme hakkımızı saklı tutarız. İçeriğinizin (kredi kartı bilgileri dahil değil) şifrelenmemiş olarak aktarılabileceğini ve (a) çeşitli ağlar üzerinden aktarımlar; ve (b) bağlanan ağların veya cihazların teknik gereksinimlerine uyum sağlamak ve bunlara uyum sağlamak için yapılan değişiklikler bu kapsamdadır. Ağlar üzerinden aktarım sırasında kredi kartı bilgileri her zaman şifrelenir. Hizmetin herhangi bir bölümünü, Hizmetin kullanımını veya Hizmete veya hizmetin sağlandığı web sitesindeki herhangi bir iletişime erişimi, tarafımızdan açık yazılı izin olmaksızın çoğaltmamayı,  kopyalamamayı, satmamayı, yeniden satmamayı veya istismar etmemeyi kabul etmektesiniz. Bununla birlikte online veya yüz yüze eğitimlerde sunulan ders materyalleri de dahildir. Bu sözleşmede kullanılan başlıklar yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla eklenmiştir ve bu Koşulları sınırlamayacak veya başka bir şekilde etkilemeyecektir.


Bilginin Doğruluğu, Eksiksizliği ve Güncelliği

Bu sitede sunulan bilgilerin doğru, eksiksiz veya güncel olmamasından sorumlu değiliz. Bu sitedeki materyal yalnızca genel bilgi amaçlıdır ve birincil, daha doğru, daha eksiksiz veya daha güncel bilgi kaynaklarına danışılmadan karar vermek için tek dayanak olarak kullanılmamalı veya güvenilmemelidir. Bu sitedeki materyale güvenmenin riski size aittir. Bu site belirli tarihi bilgiler içerebilir. Tarihsel bilgiler, mutlaka güncel değildir ve yalnızca referansınız için verilmiştir. Bu sitenin içeriğini herhangi bir zamanda değiştirme hakkımız saklıdır, ancak sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemizdeki değişiklikleri izlemenin sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul etmektesiniz.


Hizmet ve Fiyatlardaki Değişiklikler

Ürünlerimizin fiyatları haber verilmeksizin değiştirilebilir. Hizmeti (veya herhangi bir bölümünü veya içeriğini) herhangi bir zamanda herhangi bir bildirimde bulunmaksızın değiştirme veya durdurma hakkını saklı tutarız. Hizmetin herhangi bir şekilde değiştirilmesi, fiyat değişikliği, askıya alınması veya durdurulmasından dolayı size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacağız.


Ürünler ve Servisler

Belirli ürünler veya hizmetler, yalnızca web sitesi aracılığıyla çevrimiçi olarak sunulabilir. Bu ürün veya hizmetler sınırlı sayıda olabilir ve yalnızca İade Politikamıza göre iade veya değişime tabidir. Ürünlerimizin mağazada görünen renklerini ve resimlerini mümkün olduğunca doğru bir şekilde sergilemek için her türlü çabayı gösterdik. Bilgisayar monitörünüzün herhangi bir renkteki görüntüsünün doğru olacağını garanti edemeyiz.Ürünlerimizin veya Hizmetlerimizin satışını herhangi bir kişi, coğrafi bölge veya yargı alanıyla sınırlama hakkını saklı tutarız, ancak buna mecbur değiliz. Bu hakkı duruma göre kullanabiliriz. Sunduğumuz herhangi bir ürün veya hizmetin miktarını sınırlama hakkımız saklıdır. Ürünlerin tüm açıklamaları veya ürün fiyatlandırması, tamamen bizim takdirimize bağlı olarak herhangi bir zamanda önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir ürünü herhangi bir zamanda durdurma hakkımız saklıdır. Bu sitede yapılan herhangi bir ürün veya hizmet için yapılan herhangi bir teklif, yasak olduğu durumlarda geçersizdir. Tarafınızdan satın alınan veya elde edilen herhangi bir ürün, hizmet, bilgi veya diğer malzemenin kalitesinin beklentilerinizi karşılayacağını veya Hizmetteki hataların düzeltileceğini garanti etmiyoruz.


Fatura ve Hesap Bilgilerinin Doğruluğu

Bize verdiğiniz herhangi bir siparişi reddetme hakkımız saklıdır. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, kişi başına, hane başına veya sipariş başına satın alınan miktarları sınırlayabilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabı, aynı kredi kartı ve/veya aynı fatura ve/veya sevkiyat adresini kullanan siparişler tarafından veya altında verilen siparişleri içerebilir. Bir siparişte değişiklik yapmamız veya iptal etmemiz durumunda, siparişin verildiği sırada verilen e-posta ve/veya fatura adresi/telefon numarası ile iletişime geçerek sizi bilgilendirmeye çalışabiliriz. Kendi kararımıza göre bayiler, bayiler veya distribütörler tarafından verilmiş gibi görünen siparişleri sınırlama veya yasaklama hakkımızı saklı tutarız. Mağazamızda yapılan tüm satın alma işlemleri için güncel, eksiksiz ve doğru satın alma ve hesap bilgilerini sağlamayı kabul etmektesiniz. Hesabınızı ve diğer bilgileri derhal güncellemeyi kabul edersiniz, İşlemlerinizi tamamlayabilmemiz ve gerektiğinde sizinle iletişim kurabilmemiz için e-posta adresiniz ve kredi kartı numaralarınız ve son kullanma tarihleriniz bu duruma dahildir. Daha fazla ayrıntı için lütfen gönderim politikamızı inceleyin.


İsteğe Bağlı Araçlar

Size, üzerinde hiçbir kontrol veya girdiye sahip olmadığımız veya izlemediğimiz üçüncü taraf araçlarına erişim sağlayabiliriz. Bu tür araçlara "olduğu gibi" ve "mümkün olduğu şekilde" herhangi bir garanti, beyan veya koşul olmaksızın ve herhangi bir onay olmaksızın erişim sağladığımızı kabul ve beyan etmektesiniz. İsteğe bağlı üçüncü taraf araçlarını kullanımınızdan kaynaklanan veya bunlarla ilgili hiçbir sorumluluğumuz olmayacaktır. Site aracılığıyla sunulan isteğe bağlı araçların sizin tarafınızdan herhangi bir şekilde kullanılmasının riski ve takdiri tamamen size aittir ve ilgili üçüncü taraf sağlayıcı(lar) tarafından sağlanan araçların şartlarını bildiğinizden ve bunları onayladığınızdan emin olmalısınız.Ayrıca gelecekte web sitesi aracılığıyla yeni hizmetler ve/veya özellikler de sunabiliriz (yeni araçların ve kaynakların yayınlanması dahil). Bu tür yeni özellikler ve/veya hizmetler de bu Hizmet Koşullarına tabi olacaktır.


Üçüncü Taraf Bağlantıları

Hizmetimiz aracılığıyla sunulan belirli içerik, ürünler ve hizmetler, üçüncü taraflardan gelen materyalleri içerebilir. Bu sitedeki üçüncü taraf bağlantıları, sizi bizimle bağlantılı olmayan üçüncü taraf web sitelerine yönlendirebilir. İçeriğin veya doğruluğun incelenmesinden veya değerlendirilmesinden sorumlu değiliz ve herhangi bir üçüncü şahıs materyali veya web sitesi veya üçüncü şahısların diğer materyalleri, ürünleri veya hizmetleri için herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz. Malların, hizmetlerin, kaynakların, içeriğin veya herhangi bir üçüncü taraf web sitesiyle bağlantılı olarak yapılan diğer işlemlerin satın alınması veya kullanılmasıyla ilgili herhangi bir zarar veya hasardan sorumlu değiliz. Lütfen üçüncü tarafların politikalarını ve uygulamalarını dikkatlice inceleyin ve herhangi bir işlem yapmadan önce bunları anladığınızdan emin olun. 


Kullanıcı Yorumları, Geri bildirimler ve Diğer Gönderiler

İsteğimiz üzerine, belirli gönderiler gönderirseniz veya bizden bir talep olmadan, yaratıcı fikirler, öneriler, teklifler, planlar veya diğer materyalleri ister çevrimiçi, ister e-posta, posta veya başka bir şekilde gönderirsiniz. (topluca 'yorumlar'), bize ilettiğiniz yorumları herhangi bir zamanda herhangi bir kısıtlama olmaksızın düzenleyebileceğimizi, kopyalayabileceğimizi, yayınlayabileceğimizi, dağıtabileceğimizi, tercüme edebileceğimizi ve herhangi bir ortamda kullanabileceğimizi ve bunu kabul ettiğini unutmayın. Bunalar; (1) herhangi bir yorumu gizli tutmak; (2) herhangi bir yorum için tazminat ödemek; veya (3) herhangi bir yoruma yanıt vermek için. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak yasa dışı, saldırgan, tehdit edici, iftira niteliğinde, karalayıcı, pornografik, müstehcen veya başka bir şekilde sakıncalı veya herhangi bir tarafın fikri mülkiyetini veya bu Hizmet Koşullarını ihlal ettiğiniz durumlarında da geçerlidir. Yorumlarınızın telif hakkı, ticari marka, mahremiyet, kişilik veya başka bir kişisel veya mülkiyet hakkı dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ihlal etmeyeceğini kabul edersiniz. Ayrıca yorumlarınızın iftira niteliğinde veya başka bir şekilde yasa dışı, küfürlü veya müstehcen materyal içermediğini veya Hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin çalışmasını herhangi bir şekilde etkileyebilecek herhangi bir bilgisayar virüsü veya başka kötü amaçlı yazılım içermediğini kabul edersiniz. Yanlış bir e-posta adresi kullanamaz, kendinizden başka biri gibi davranamaz veya bizi yanlış yönlendiremez veya ayrıca yorumlarınızın iftira niteliğinde veya başka bir şekilde yasa dışı, taciz edici veya müstehcen materyal içermediğini veya Hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin çalışmasını herhangi bir şekilde etkileyebilecek herhangi bir bilgisayar virüsü veya başka kötü amaçlı yazılım içermediğini kabul edersiniz. Yanlış bir e-posta adresi kullanamaz, kendinizden başka biriymiş gibi davranamaz veya başka bir şekilde bizi yanıltamaz veya herhangi bir yorumun kaynağı konusunda üçüncü şahıslar gibi davranamaazsınız. Yaptığınız tüm yorumlardan ve bunların doğruluğundan yalnızca siz sorumlusunuz. Sizin veya herhangi bir üçüncü şahıs tarafından gönderilen herhangi bir yorum için hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz ve hiçbir yükümlülük kabul etmiyoruz.


Kişisel bilgi

Mağaza aracılığıyla kişisel bilgilerinizi göndermeniz, Gizlilik Politikamıza tabidir.


Hatalar, Yanlışlıklar ve Eksiklikler

Bazen sitemizde veya Hizmette, ürün açıklamaları, fiyatlandırma, promosyonlar, teklifler, ürün nakliye ücretleri, nakliye süreleri ve bulunabilirlik ile ilgili olabilecek yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içeren bilgiler olabilir. Hizmetteki veya ilgili herhangi bir web sitesindeki herhangi bir bilginin yanlış olması durumunda, herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın (siparişinizi gönderdikten sonra da dahil olmak üzere) herhangi bir hatayı, yanlışlığı veya ihmali düzeltme ve bilgileri değiştirme veya güncelleme veya siparişleri iptal etme hakkını saklı tutarız. . Hizmetteki veya herhangi bir ilgili web sitesindeki bilgileri, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, fiyatlandırma bilgileri de dahil olmak üzere, yasaların gerektirdiği durumlar dışında güncelleme, değiştirme veya netleştirme yükümlülüğünü üstlenmiyoruz.


Yasaklanmış Kullanımlar

Hizmet Şartlarında belirtilen diğer yasaklara ek olarak, siteyi veya içeriğini aşağıdaki şekillerde kullanmanız yasaktır: (a) herhangi bir yasa dışı amaç için; (b) başkalarını herhangi bir yasa dışı eylemde bulunmaya veya katılmaya teşvik etmek; (c) herhangi bir uluslararası, federal, eyalet veya eyalet düzenlemelerini, kurallarını, yasalarını veya yerel düzenlemeleri ihlal etmek; (d) fikri mülkiyet haklarımızı veya başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal etmek veya ihlal etmek; (e) taciz etmek, suistimal etmek, hakaret etmek, zarar vermek, karalamak, iftira atmak, küçük düşürmek, korkutmak veya cinsiyet, cinsel yönelim, din, etnik köken, ırk, yaş, ulusal köken veya engellilik temelinde ayrımcılık yapmak; (f) yanlış veya yanıltıcı bilgi vermek; (g) Hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin, diğer web sitelerinin veya İnternet'in işlevselliğini veya çalışmasını etkileyecek veya kullanılabilecek virüsleri veya diğer herhangi bir kötü amaçlı kodu yüklemek veya iletmek; (h) başkalarının kişisel bilgilerini toplamak veya izlemek; (i) spam, kimlik avı, tarama veya kazıma; (j) herhangi bir müstehcen veya ahlaksız amaç için; veya (k) Hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin, diğer web sitelerinin veya İnternet'in güvenlik özelliklerine müdahale etmek veya bunları atlatmak. Yasaklanmış kullanımlardan herhangi birini ihlal ettiğiniz için Hizmeti veya ilgili herhangi bir web sitesini kullanımınızı sonlandırma hakkımızı saklı tutarız. 


Garanti Reddi; Sorumluluğun Sınırlandırılması

Hizmetimizi kullanımınızın kesintisiz, zamanında, güvenli veya hatasız olacağını garanti etmiyoruz, temsil etmiyor veya garanti etmiyoruz. Hizmetin kullanımından elde edilebilecek sonuçların doğru veya güvenilir olacağını garanti etmiyoruz. Zaman zaman size bildirimde bulunmaksızın hizmeti süresiz olarak kaldırabileceğimizi veya herhangi bir zamanda hizmeti iptal edebileceğimizi kabul etmektesiniz. Hizmeti kullanımınızın veya kullanamamanızın riskinin tamamen size ait olduğunu açıkça kabul etmektesiniz. Hizmet aracılığıyla size sunulan hizmet ve tüm ürünler ve hizmetler (bizim tarafımızdan açıkça belirtilmediği sürece) kullanımınız için 'olduğu gibi' ve 'mevcut olduğu gibi', açık veya net herhangi bir beyan, garanti veya koşul olmaksızın sağlanır.  olacaktır.


Tazminat

Akupunktur Akademisi'ni ve ana şirketimizi, bağlı kuruluşlarımızı, bağlı şirketlerimizi, eğitmenlerimizi, işçi ve yöneticilerimizi, acentelerimizi, yüklenicilerimizi, hizmet sağlayıcılarımızı, taşeronlarımızı, tedarikçilerimizi, stajyerlerimizi ve çalışanlarımızı herhangi bir iddiadan masun tutmayı, savunmayı ve tazmin etmeyi kabul etmekte ve herhangi bir üçüncü şahıs tarafından, bu Hizmet Koşullarını veya referans yoluyla dahil edilen belgeleri veya herhangi bir kanunu veya bir üçüncü şahsın haklarını ihlal etmeniz nedeniyle veya bunlardan kaynaklanan talepler nedeniyle de sorumlu olduğunuzu bilmenizi isteriz.


Yaptırım

Bu Hizmet Koşullarının herhangi bir hükmünün yasa dışı, geçersiz veya uygulanamaz olduğunun belirlenmesi durumunda, söz konusu hüküm yine de yürürlükteki yasaların izin verdiği en geniş ölçüde uygulanabilir olacaktır ve uygulanamayan kısım, bu Kullanım Koşullarından ayrılmış olarak kabul edilecektir. Hizmet, bu tür bir belirleme, kalan diğer hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.


Sonlandırma

Tarafların fesih tarihinden önce maruz kaldıkları yükümlülükler, bu sözleşmenin feshinden sonra da tüm amaçlarla yürürlükte kalacaktır. Bu Hizmet Şartları, siz veya bizim tarafımızdan feshedilmedikçe ve feshedilene kadar geçerlidir. Bu Hizmet Koşullarını, Hizmetlerimizi artık kullanmak istemediğinizi veya sitemizi veya ürünlerimizi kullanmayı bıraktığınızda bize bildirerek istediğiniz zaman feshedebilirsiniz. Bu Hizmet Koşullarının herhangi bir şartına veya hükmüne uyma konusunda kendi kararımıza göre başarısız olursanız veya başarısız olduğunuzdan şüphelenirsek, bu sözleşmeyi herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın feshedebiliriz ve ödenmesi gereken tüm tutarlardan siz sorumlu olursunuz. 


Tüm Anlaşma

Bu Hizmet Koşullarının herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamamamız, bu hak veya hükümden feragat edildiği anlamına gelmez. Bu Hizmet Şartları sözlü veya yazılı, sizinle aramızda (Hizmet Koşullarının önceki sürümleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ve tarafımızca bu sitede veya Hizmetle ilgili olarak yayınlanan herhangi bir politika veya işletim kuralı, sizinle bizim aramızdaki anlaşmanın ve anlayışın tamamını teşkil eder ve önceki veya eşzamanlı tüm anlaşmaların, iletişimlerin ve tekliflerin yerine geçerek Hizmeti kullanımınızı düzenler. Bu Hizmet Koşullarının yorumlanmasındaki herhangi bir belirsizlik, taslağı hazırlayan tarafa karşı yorumlanmayacaktır.


Geçerli Yasa

Bu Hizmet Şartları ve size Hizmetleri sağladığımız her türlü ayrı anlaşma, Türkiye Cumhuriyeti Devleti yasalarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır.


Hizmet Şartlarındaki Değişiklikler

Hizmet Şartları'nın en güncel sürümünü istediğiniz zaman bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, web sitemizde güncellemeler ve değişiklikler yayınlayarak bu Hizmet Koşullarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme  hakkını saklı tutarız. Değişiklikler için web sitemizi periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu Hizmet Koşullarında yapılan herhangi bir değişikliğin yayınlanmasının ardından web sitemizi veya Hizmeti kullanmaya devam etmeniz veya erişiminiz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Tarih: 20/08/2021

TAoA

© Copyright 2018 - 2024 TAoA - Tüm Hakları Saklıdır | TAoA Webmaster: webmaster@taoa.com.tr
TAoA web sitesinde belirtilen tüm bilgiler bilgilendirme amaçlı olup tüm hakları saklıdır.