TAoA Gizlilik Politikası
"NeXT Level on Acupuncture"

Bu Gizlilik Politikası, Akupunktur Akademisi (The Academy of Acupuncture - TAoA) www.TAoA.com.tr web sitesinin ("Site") kullanıcılarından (her biri bir "Kullanıcı") toplanan bilgileri derleme, kullanma, koruma ve açıklama şeklini açıklar ve yönetir. Aşağıda yazılı gizlilik politikası, Site içerisinde ve TAoA tarafından sunulan tüm ürün ve hizmetler için geçerlidir.


Kişisel Kimlik Bilgileri

Kullanıcılar sitemizi ziyaret ettiğinde, siteye kaydolduğunda,
sipariş verdiğinde, haber bültenine abone olduğunda, bir ankete yanıt verdiğinde, bir form doldurduğunda dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Kullanıcılardan kişisel kimlik bilgilerini çeşitli şekillerde toplayabilir ve Sitemizde kullanıma sunduğumuz diğer faaliyetler, hizmetler, özellikler veya kaynaklarla bağlantılı olarak Kullanıcılardan uygun olduğu şekilde ad, e-posta adresi, posta adresi, telefon numarası, kredi kartı bilgileri istenebilmektedir. Ancak kullanıcılar Sitemizi isimsiz olarak da ziyaret edebilmektedir. Kullanıcılardan kişisel kimlik bilgilerini yalnızca, bu bilgileri bize gönüllü olarak göndermeleri durumunda toplayacağız. Kullanıcılar, Site ile ilgili belirli faaliyetlerde bulunmalarını engelleyebileceği dışında, kişisel kimlik bilgilerini vermeyi her zaman reddedebilir.


Kişisel Olmayan Kimlik Bilgileri

Kullanıcılar Sitemizle etkileşime girdiklerinde onlar hakkında kişisel olmayan kimlik bilgileri toplayabiliriz. Kişisel olmayan tanımlama bilgileri, tarayıcı adını, bilgisayarın türünü ve Kullanıcıların Sitemize bağlantı araçları hakkında, işletim sistemi ve kullanılan İnternet servis sağlayıcıları gibi teknik bilgileri ve diğer benzer bilgileri içerebilir.


Web Tarayıcı Çerezleri

Sitemiz, Kullanıcı deneyimini geliştirmek için “çerezler” kullanabilir. Kullanıcının web tarayıcısı, kayıt tutma amacıyla ve bazen de kendileriyle ilgili bilgileri izlemek için sabit diskine tanımlama bilgileri yerleştirir. Kullanıcılar, web tarayıcılarını tanımlama bilgilerini reddedecek veya tanımlama bilgileri gönderildiğinde sizi uyaracak şekilde ayarlamayı seçebilir. Bunu yaparlarsa, Sitenin bazı bölümlerinin düzgün çalışmayabileceğini unutmayın.


Derlenen ve Toplanan Bilgileri Nasıl Kullanıyoruz?

Akupunktur Akademisi, Kullanıcıların kişisel bilgilerini aşağıdaki amaçlarla toplayabilir ve kullanabilir:
Müşteri hizmetlerini geliştirmek; sağladığınız bilgiler, müşteri hizmetleri taleplerinize ve destek ihtiyaçlarınıza daha verimli bir şekilde yanıt vermemize yardımcı olur.
Kullanıcı deneyimini kişiselleştirmek için; Kullanıcılarımızın bir grup olarak sitemizde sağlanan hizmetleri ve kaynakları nasıl kullandığını anlamak için bilgileri toplu olarak kullanabiliriz .
Sitemizi geliştirmek için; ürünlerimizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için sağladığınız geri bildirimleri kullanabiliriz.
Ödemeleri işlemek için; kullanıcıların bir sipariş verirken kendileri hakkında verdiği bilgileri sadece o siparişe hizmet sağlamak için kullanabiliriz. Bunu paylaşmıyoruz; hizmeti sağlamak için gerekli olan kapsam dışında, dış sağlayıcı ve taraflara bilgi.
Bir promosyon, yarışma, anket veya başka bir Site özelliği yürütmek için; Kullanıcılara ilgilerini çekeceğini düşündüğümüz konular hakkında almayı kabul ettikleri bilgileri göndermek.
• Periyodik e-postalar göndermek için; Kullanıcı bilgilerini ve siparişleriyle ilgili güncellemeleri göndermek için e-posta adresini kullanabiliriz. Ayrıca onların sorularına ve/veya diğer taleplerine yanıt vermek için de kullanılabilir. Kullanıcı, posta listemize katılmaya karar verirse, şirket haberlerini, güncellemeleri, ilgili ürün veya hizmet bilgilerini vb. içerebilecek e-postalar alacaktır. Kullanıcı herhangi bir zamanda gelecekteki e-postaları almaktan çıkmak isterse, adresindeki abonelikten çıkma talimatları her e-postanın alt kısmında bulunmaktadır.


Bilgilerinizi Nasıl Koruyoruz?

Kişisel bilgilerinizin, kullanıcı adınızın, şifrenizin, işlem bilgilerinizin ve Sitemizde saklanan verilerin yetkisiz erişime, değiştirilmesine, ifşa edilmesine veya imha edilmesine karşı koruma sağlamak için uygun veri toplama, saklama ve işleme uygulamaları ve güvenlik önlemleri alıyoruz. Site ve Kullanıcıları arasındaki hassas ve özel veri alışverişi, SSL güvenli bir iletişim kanalı üzerinden gerçekleşir ve dijital imzalarla şifrelenir ve korunur.


Kişisel Bilgilerinizi Paylaşma

Siteyi işletmemize yardımcı olmaları veya haber bültenleri veya anketler göndermek gibi faaliyetleri bizim adımıza yönetmeleri için üçüncü taraf hizmet sağlayıcıları kullanabiliriz. Bize izin vermeniz koşuluyla, bilgilerinizi bu sınırlı amaçlar için bu üçüncü taraflarla paylaşabiliriz.


Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

Akupunktur Akademisi, bu gizlilik politikasını herhangi bir zamanda güncelleme yetkisine sahiptir. Bunu yaptığımızda, bu sayfanın altındaki güncellenmiş tarihini revize edeceğiz. Biz
sık sık Topladığımız kişisel bilgileri korumak ve hangi yöntemlerden yararlandığımız konusunda haberdar olmak için kullanıcılardan herhangi bir değişiklik durumunda bu sayfayı kontrol etmelerini istiyoruz. Bu gizlilik politikasını periyodik olarak gözden geçirmenin ve değişikliklerden haberdar olmanın sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul ve beyan edersiniz.


Bu Şartları Kabul Etmeniz

Bu Siteyi kullanarak, bu politikayı kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Bu politikayı kabul etmiyorsanız, lütfen Sitemizi kullanmayın. Bu politikadaki değişikliklerin yayınlanmasının ardından Siteyi kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. 

Tarih: 20/08/2021

TAoA

© Copyright 2018 - 2024 TAoA - Tüm Hakları Saklıdır | TAoA Webmaster: webmaster@taoa.com.tr
TAoA web sitesinde belirtilen tüm bilgiler bilgilendirme amaçlı olup tüm hakları saklıdır.