TDAS Nöropsikopatojenik Eliminasyon ve Klinik Uygulamaları Eğitimi

Hilbert uzayı, kuantsal beynin matematiksel yönüdür. Bununla birlikte parçacık ve fermionların üst skalada elektronların devinimsel hareketleri ile oluşturduğu ve bilincin “zaman” kavramını yarattığı evrenin beyindeki sonsuz kuantsal boyuttur. Her an evrende oluşan “şey” veya “madde” veya adına ne denilirse denilsin, algılanan her bir durumun “silüetinin” oluşturulduğu “bilgi” boyutudur. Kuantum mekaniği ve fiziğinin açıkladıklarını gündelik yaşamdan bir örneklemde bulunup TDAS sistemi ile duygu veya psikolojik yüklerin nasıl insan bilincinden temizlenebileceğini belirtelim ve bilelim ki bu uygulama alanı sadece akupunktur ile gerçekleştirilebilmektedir: İnsan, n boyutta ve t zamanda yaptığı herhangi bir düşünsel aktivite sonucunda, bir “üzüntü duygusu” hissetmiş olsun. Hissettiği bu duygu direkt olarak fasyal düzeyde anatomik bedeni PVS (Primovasküler Sistem) ile etkiler. Bu etkileme ile rölatif kanunların geçerli olduğu ve Newton yasalarının işlev bulduğu Lorentz uzayında bu bilgi; PVS kanal içerisinde geçen elektromanyetik bir informasyon alan olan Qi (foton) tarafından yayılmaya olmaya başlar. Bu yayılım direkt olarak beynin fraktal gerçekliği nedeniyle vücudun tüm holoinformasyonel hiperyüzey [Dermatom-Miyotom-Organotom-İskeletom] alanlarına gerçekleştirir. Bu durumu  PVS ile fasya sistemi arasındaki manyetik bilgi transportu ve transformasyonu, fasyal ağların yüzeyinde, kolajen liflerin çapraz bağıntılarında gerçekleştirir. Beynin kuantsal yapısı, matematiksel ve vektörel yönü olan Hilbert uzayı ve OrchOR etkileşimi ile daha sonra bu duyguyu oluşturan “bilgi” hangi hiperyüzey alanda Qi blokajı geliştirmiş ise o skalada Qi yani ışık enerjisi durmaya başlar ve beden yüzeyinde hastalıkları agreve etmektedir.  

Böyle bir durumda;

1- Kirlenen Qi (ışık) nasıl temizlenecek?
2- Qi ve manyetizması kirlenmeye devam ederse ne olur?
3- Her bir holoinformasyonel beden yüzey tabakalarında ayrı ayrı her hücrenin fraktal kopyasını beyin neden yaratıyor? 

TDAS akupunktur uygulamasının Nöropsikopatojenik Eliminasyon ve Klinik Uygulamaları Eğitimi ile tüm duygudurum, psikodinamik, psikostatik ve oluşan psikosomatik patolojileri beyin eksenli nörofasyal sistem ile elimine olmakta ve bilinç nötr duruma getirilmektedir. Böylelikle somatotopik uyarımlar ve kanal sistemi (LMS - diverjent) uyarılarak bilinç tekrar hastalıksız ve psikosomatik düzeydeki etkilerinin nötralizasyonu sağlanmaktadır. Bu eğitim programında subkorteks yapıların Nörokraniyal zon ve fasyal düzeyde PVS ilişkisi ve klinikopatolojik yönleri ile aktarılıp, uygulamalı bir eğitim programıdır.

TDAS Nöropsikopatojenik Eliminasyon ve Klinik Uygulamaları Eğitim Programı ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Öncelikle akupunktur bilmeniz gerekmektedir. Bununla birlikte de TAoA'nın düzenlemiş olduğu TCM Akupunktur Eğitim programını bitirmiş olmalısınız.

Akademi yönetimi sayfasında Fakülte kısmına erişmek ve eğitimi sunacak personeller hakkında bilgi sahibi olmak için tıklayın

The Academy of Acupuncture (TAoA)’nın bütün eğitimleri istisnai durumlar dışında Türkiye’de sadece Ankara ilinde düzenlenecektir.

Türkiye’de akupunktur uygulama yetkisi yalnızca Tıp Doktorları ve Diş Hekimlerinde olduğundan, eğitime sadece Tıp Doktorları ve Diş hekimleri katılabilmektedir.  Bununla birlikte TDAS Nöropsikopatojenik Eliminasyon ve Klilnik Uygulamaları programına sadece TCM Akupunktur Programını tamamlayanlar katılabilmektedir.

©2018 - 2021 TAoA (The Academy of Acupuncture) - Tüm Hakları Saklıdır